Hakkımızda

Hasan Kalyoncu Anaokulu’nu yakından tanıyın.

Biz öncelikle çocuklara birey olarak değer  veriyor onların gelişimsel özelliklerini ve ilgi alanlarını dikkate alarak eğitim programları hazırlıyor ve uyguluyoruz.

Misyonumuz

Gelişimlerini destekleyici  sınıf ortamımızda, her yaş grubunun gelişimsel özeliklerini dikkate alan; çift ana dilli, toplumsal değerlerimizi koruyan, özgüveni yüksek, eleştirel düşünme becerisi yüksek, sorumluluk bilincine sahip bireyler yetiştirmek için, ailelerinde katılımını sağlayan gelişimsel eğitim programı uygulamaktayız.

Vizyonumuz

Eğitimin ilk basamağı olan erken çocukluk döneminin güvenli bir ortamda, sevgi dolu bir eğitimle, çocuklarımızın ilgi, gereksinim ve bireysel farklılıkların göz önüne alarak potansiyellerini en üst seviyeye taşıyıp; değerler eğitimimizle iyi ve ahlaklı insan olmayı benimseyen yaşayarak öğrenen, geleceğini düşünen, araştıran ve öğrenmeyi öğrenen parlak nesiller yetiştirmektir.

Neden Biz?

Biz, uzman kadro ve  psikolog eşliğinde çocukların gelişimsel özeliklerini göz önünde bulundurarak , güçlü yönleri öne çıkarıp potansiyelleri en üst seviyeye getirirken, iyi ve ahlaklı insan olma düşüncesini çocuklarımıza kazandırmayı  görev biliyoruz.